Logg inn

Kontakt

Besøksadresse

Alliero AS
Strømsveien 258
0668 Oslo

Postadresse

Alliero AS
P.B 293 Alnabru
0511 Oslo

Sentralbord

23 26 54 00

post@alliero.no


Administrasjon

Akansha Kalia
Administrasjonsassistent
akansha.kalia@alliero.no
938 42 728
Arne Berntsen
Prosjektleder | Koordinator HMS/KS
arne@alliero.no
464 45 282
Asgeir Eriksen
CFO
asgeir.eriksen@alliero.no
977 00 377
Geir Skoglund
Konsernsjef
geir.skoglund@alliero.no
913 33 484
Robert Thuen
Økonomisjef
robert@alliero.no
900 54 505
Ulf Bergroth
Regnskapsjef
ulf@alliero.no
481 53 818
Vivian Tapper
Regnskapsmedarbeider
vivian@alliero.no
916 37 936
Wenche Hestenes
Administrasjonsmedarbeider
wenche.hestenes@alliero.no
977 52 614

Antikvarisk

Grzegorz Jopek
Murerformann Antikvarisk
grzegorz@alliero.no
463 59 248
Ida Gamre
Avd. leder Antikvarisk |
Ingeniør og malermester
ida@alliero.no
922 29 209
Jan Trygg
Prosjektleder Antikvarisk | Murmester
jan@alliero.no
920 20 496
Lars F. Andersen
Malerformann Antikvarisk

986 24 447

Entreprenør

Anders Mækelæ
Prosjektleder | Ingeniør
anders.maekelae@alliero.no
995 18 954
Bent Pedersen
Bas Entreprenør
bent.pedersen@alliero.no
975 14 264
Fred Støen
Driftsleder Entreprenør
fred@alliero.no
977 26 997
Henrik Kristiansen
Anleggsleder og kalkulatør Entreprenør | Ingeniør
henrik.kristiansen@alliero.no
934 97 291
Ivan Norberg
Prosjektleder Entreprenør
ivan.norberg@alliero.no
951 20 159
Lars Birger Aasterud
Avd. leder Entreprenør
lars.aasterud@alliero.no
982 69 523
Per Erik Jansson
Driftsleder Entreprenør
pelle@alliero.no
907 58 866
Roar Olsen
Prosjektleder Enteprenør
olsen@alliero.no
916 20 173
Steffen Breen
Driftsleder Entreprenør
steffen.breen@alliero.no
909 62 990
Tomasz Sosnowski
Bas Entreprenør
tomasz.sosnowski@alliero.no
463 82 788
Tore Rønningen
Prosjektleder Entreprenør | Malermester
tore@alliero.no
916 89 584

Fasade og tak

Dejan Savic
Prosjektleder Blikk | Blikkenslager
dejan.savic@alliero.no
947 94 511
Finn Basmoen
Formann Fasade og tak
finn.basmoen@alliero.no
905 70 991
Henning Sandholt
Prosjektleder Fasade og tak
henning.sandholdt@alliero.no
911 42 547
Michal Scislowski
Formann Fasade og tak
michal.scislowski@alliero.no
450 10 682
Roy Thuen
Kalkulatør Fasade og tak
roy.thuen@alliero.no
907 35 188

Gipsmakeriet

Pablo Lopez
Leder Gipsmakeriet | Gipsmakermester
pablo.lopez@alliero.no
906 04 340

Maling, tapet og gulv

Alina Bondar
Bas Vindusverksted
alina@alliero.no
462 50 604
Kristian Simonsen
Arbeidende formann
kristian.simonsen@alliero.no
932 11 165
Lars Erik Strand
Avd. leder Maling, tapet og gulv | Malermester
lars@alliero.no
901 26 631
Raymond O’Neill
Prosjektleder Anti-graffiti
graffiti@alliero.no
952 02 013
Rino Ringsrød
Avd. leder Vindusverksted
rino@alliero.no
95 10 30 30
Rune Stene
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
rune@alliero.no
928 58 363
Stein Arevoll
Bas Maling, tapet og gulv
stein.arevoll@alliero.no
480 34 068
Thomas Bø
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
thomas.bo@alliero.no
905 61 636
Tor-Atle Odden
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
tao@alliero.no
952 11 006
Trond Nilsen
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
trond.nilsen@alliero.no
416 47 125

Stillas

Daniel Lång
Avd. leder Stillas
daniel.lang@alliero.no
465 46 590
Tom Erik Strand
Formann Stillas
tom.strand@alliero.no
900 18 092