Logg inn

Kontakt

Besøksadresse

Alliero AS
Strømsveien 258
0668 Oslo

Postadresse

Alliero AS
P.B 293 Alnabru
0511 Oslo

Sentralbord

23 26 54 00

post@alliero.no


Administrasjon

Akansha Kalia
Prosjektadministrator
akansha@alliero.no
938 42 728
Arne Berntsen
Prosjektleder | Koordinator HMS/KS
arne@alliero.no
464 45 282
Asgeir Eriksen
CFO
asgeir.eriksen@alliero.no
977 00 377
Geir Skoglund
Konsernsjef
geir.skoglund@alliero.no
913 33 484
Jørgen Andersen
KHMS-sjef
jorgen.andersen@alliero.no
980 76 627
Robert Thuen
Økonomisjef
robert@alliero.no
900 54 505
Ulf Bergroth
Regnskapsjef
ulf@alliero.no
481 53 818
Vivian Tapper
Regnskapsmedarbeider
vivian@alliero.no
916 37 936

Antikvarisk

Grzegorz Jopek
Murerformann Antikvarisk
grzegorz@alliero.no
463 59 248
Ida M. Ottersen
Avd. leder Antikvarisk |
Ingeniør og malermester
ida@alliero.no
922 29 209
Jan Trygg
Prosjektleder Antikvarisk | Murmester
jan@alliero.no
920 20 496
Trond Nilsen
Prosjektleder Antikvarisk
trond.nilsen@alliero.no
416 47 125

Entreprenør

Alexander September
Prosjektsjef Entreprenør
alexander.september@alliero.no
913 06 346
Anders Lian
Driftsleder Entreprenør
anders.lian@alliero.no
920 27 482
Bent Pedersen
Bas Entreprenør
bent.pedersen@alliero.no
975 14 264
Christian Riis
Prosjektleder Entreprenør
christian.riis@alliero.no
908 33 293
Christoffer Andersen Larsen
Driftsleder Entreprenør
christoffer.andersen@alliero.no
994 54 700
Fred Støen
Prosjektleder Entreprenør
fred@alliero.no
977 26 997
Henrik Kristiansen
Kalkulasjonssjef Entreprenør | Ingeniør
henrik.kristiansen@alliero.no
934 97 291
Ivan Norberg
Prosjektleder Entreprenør
ivan.norberg@alliero.no
951 20 159
Johnny Høgli
Driftsleder Entreprenør
johnny.hogli@alliero.no
951 20 184
Lars Birger Aasterud
Avd. leder Entreprenør
lars.aasterud@alliero.no
982 69 523
Roar Olsen
Prosjektleder Enteprenør
olsen@alliero.no
916 20 173
Rolf Johannessen
Anleggsleder Entreprenør
rolf.johannessen@alliero.no
907 37 800
Sindre Lilledal
Driftsleder Entreprenør
sindre.lilledal@alliero.no
483 82 911
Steffen Breen
Driftsleder Entreprenør
steffen.breen@alliero.no
909 62 990
Tomasz Sosnowski
Bas Entreprenør
tomasz.sosnowski@alliero.no
463 82 788
Werner Bønå
Anleggsleder Entreprenør
werner@alliero.no
906 89 193

Fasade og tak

Finn Basmoen
Formann Fasade og tak
finn.basmoen@alliero.no
905 70 991
Henning Sandholdt
Prosjektleder Fasade og tak
henning.sandholdt@alliero.no
911 42 547
Karol Slepkura
Prosjektassistent Fasade og tak
karol.slepokura@alliero.no
998 64 974
Morten Bech-Nilsen
Formann Fasade og tak
morten.bech-nilsen@alliero.no
977 37 074
Ricardo Jensen
Anleggsleder Fasade og tak
ricardo.jensen@alliero.no
404 70 349
Roy Thuen
Kalkulatør Fasade og tak
roy.thuen@alliero.no
907 35 188

Gipsmakeriet

Pablo Lopez
Leder Gipsmakeriet | Gipsmakermester
pablo.lopez@alliero.no
906 04 340

Maling, tapet og gulv

Alina Bondar
Bas Vindusverksted
alina@alliero.no
462 50 604
Chris Albrigtsen
Prosjektleder Maling, tapet og gulv | Malermester
chris.albrigtsen@alliero.no
908 22 548
Lars F. Andersen
Malerformann Maling, tapet og gulv
lars-frode@alliero.no
986 24 447
Raymond O’Neill
Prosjektleder Anti-graffiti
graffiti@alliero.no
952 02 013
Rino Ringsrød
Avd. leder Vindusverksted | Malermester
rino@alliero.no
95 10 30 30
Rune Stene
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
rune@alliero.no
928 58 363
Thomas Bø
Prosjektleder Maling, tapet og gulv
thomas.bo@alliero.no
905 61 636
Tor-Atle Odden
Avd. leder Maling, tapet og gulv
tao@alliero.no
952 11 006